Zaplať, kolik můžeš

Již v minulosti jsme vám nabídli možnost koupit si hru za vámi zvolenou cenu. Nyní tu máme novou experimentální akci, opět si můžete zvolit kolik zaplatíte, ale tentokrát je akce určena pro uživatele peer-to-peer internetové měny Bitcoin. Více informací o bitcoinech na http://bitcoin.org nebo http://bitcoin.cz.

Aktuální nabídka:

Česká RPG hra
Numen: Contest of Heroes

Devět bohů. Devět hrdinů. Jeden vítěz. Mytické Řecko. Krajina bohů, básníků, hrdinů, ale i děsivých monster a zrůd.

Numen je akční RPG zasazená do mytického Řecka. Hráč ovládá jednoho z devíti hrdinů, kteří se ve jménu svých bohů utkají ve velkolepém měření schopností. Hrdinů, kteří podniknou pouť po vrcholcích hor, napříč údolími a hlubokými lesy, podzemními kobkami i rozpáleným pískem pouští. Numen není pouhou hack-and-slash akcí. Nabízí hráči možnost taktizování, hledání slabých míst nepřátel, výběru adekvátních zbraní. Odměňuje ty, kteří se dokážou přizpůsobit měnící se situaci na bojišti. K tomu hráči pomáhají různá unikátní kouzla a schopnosti, které získá od boha, do jehož služeb vstoupí. Ovšem jen v případě, že je s ním bůh spokojen. Olympští bohové jsou, jak známo, značně rozmařilí a nevypočitatelní.

Nejsou to však pouze nepřátelé a legendární monstra, která stojí hráči v cestě za splněním jeho úkolu. Je tu ještě osm dalších hrdinů, na které ve hře narazí. Někteří mu mohou uškodit, někteří pomoci a některé z nich bude muset porazit v písku arény na některém z velkých turnajů…Příběh
Kdo je schopnější? Ten, kdo uctívá hromovládného Dia nebo ten, kdo přináší oběti krutému Áresovi? Ten, jehož luk očaruje Apollón, nebo rychlý následovník Hermese? Sami hašteřiví bohové Olympu, kteří pro sázku nejdou nikdy daleko, by chtěli znát odpověď. Tu odpověď představuje jediný hrdina, ten který bude chytřejší, rychlejší a silnější než jeho rivalové a který jako první dosáhne stanoveného cíle. Zdá se, že devět udatných bojovníků se stane hračkami v rukou rozmarných bohů a jejich vášní. Nebo jde snad o víc, než pouhou hru? Na Olympu, tam, kam oči smrtelníků nevidí, se poprvé od pádu Titánů jako mor rozlézá pocit, který bohům nepřísluší. Strach… Numen má silný a bohatý příběh, jehož hlavní linie je doplněna řadou postranních volitelných úkolů.

Svět
Mytické Řecko. Krajina bohů, světoznámých básníků, hrdinů, ale i děsivých monster a zrůd. V Numenu najde hráč všechno, co by očekával od živého světa plného mýtů a bájí. Od běžných zvířat na pláních a v lesích, přes zombie, kostlivce či duše zemřelých v podzemních kobkách, obří škorpiony, pavouky, lapky či prokleté bojovníky černého kontinentu až po legendární monstra jakými jsou Minotaur, Orthrus a mnoho dalších. Numen obsahuje i zcela nové a unikátní nepřátele. Hráčovu cestu budou komplikovat zavržení Hefaistovi následovníci, obří mechanoidé, lesní kněží a další… To vše ve světě, který se rozkládá na mnoha ostrovech. Světě, který obsahuje desítky dungeonů k prozkoumání a velké množství zajímavých herních postav.Hrdina
Jakou cestou hráč, ovládající muže či ženu, půjde, je čistě jeho rozhodnutí, které učiní ještě v době, kdy je jeho postava dítětem. Kterého z devíti bohů bude později následovat, určuje hráč částečně přímou volbou, ale i stylem games. Je čistě na něm, zda hrou půjde jako neohrožený bojovník, ohánějící se mečem či sekerou, jako některý z mágů, nebo jako hbitý lovec a pěvec mocných písní. Jakmile ho vezme některý z olympských bohů pod svá křídla, získá hráč postupně přístup k různým unikátním schopnostem a dovednostem. Nakolik a jak rychle si je osvojí, záleží na tom, jak bude bůh spokojen s jeho jednáním.
Pouze ten, kdo se před nesmlouvavým božím zrakem osvědčí, může ovládnout takové schopnosti, jakými jsou vstávání z mrtvých, magické spojení s vodou, mistrovské útoky zbraněmi, zapomenuté písně a mnoho dalších.

· Poutavý příběh s dějovými zvraty
· Detailní plně trojrozměrná prostředí plná moderních vizuálních efektů
· Desítky lokací k prozkoumání, 12 ostrovů, dungeony
· Velké množství příběhových i vedlejších úkolů
· Znatelné rozdíly ve způsobu hraní ve službách různých bohů
· Spousta unikátních zbraní, zbrojí, předmětů, kouzel, komb a schopností
· Souboje v aréně


Platím, kolik můžu

Aktuální maloobchodní cena: 199 Kč
Moje cena: ??? BTC


Zaplatit za hru Numen: Contest of Heroes

email
BTCVíce informací o hře na webu http://www.numen.cz

POZOR! Po zaplacení obdržíte potvrzení e-mailem s instrukcemi pro stažení instalace české verze hry Numen. Tento e-mail vám dorazí maximálně do 24 hodin od zaplacení (nejprve zkontrolujte, zda email neskončil mezi spamy). V opačném případě nám napište na email zaplat-kolik-muzes@cinemax.cz - instrukce vám zašleme znovu.
CINEMAX, s.r.o.

CINEMAX, s.r.o., Elišky Přemyslovny 433/33, 156 00 Praha 5-Zbraslav, telefon/fax: +420 257 327 239, DIČ: CZ25292871